HİZMETLERİMİZ

Güneş Lojistik ve Kargo Hizmetleri A.Ş.

Güneş nakliyat ve ticaret LTD ŞTİ 1985 yılında dağıtım organizasyonu yapmak amacı ile kurulmuştur .2003 yılında unvan değişikliği yapılarak güneş lojistik ve kargo hizmetleri LTD ŞTİ olmuştur. 2013 yılında da nevi değişikliği yapılarak Anonim Şirket olmuştur. Kuruluş yıllarından itibaren başta boya olmak üzere; boya hammaddesi, Kimyasal madde, metal mamulleri, oto yedek parça ve ıtriyat konularında yurt içi taşımacılık ve depolama hizmeti vermektedir.


Boya piyasasında faaliyet gösteren tüm üreticilerin bugüne kadar dağıtım organizasyonunu sorunsuz bir şekilde firmamız üstlenmiştir. Şirketimiz başarı ve tecrübesiyle her zaman övgü almıştır.


Çalıştığımız firmaların depolama ve dağıtım organizasyonlarını, şirketimiz aktifinde kayıtlı öz malımız olan araçlarımızla ve anlaşmalı çalıştığımız firmalarla yürütmekteyiz. Şirketimiz Esenyurt/İSTANBUL, Kapaklı/TEKİRDAĞ, Gebze/KOCAELİ ve Nilüfer/BURSA’da bulunan 4 şube ile hizmet vermektedir. Şirket merkezimiz Cevizlibağ/İSTANBUL’dadır. Günlük dağıtım kapasitemiz 1500 ton dur. Kapaklı/TEKİRDAĞ’da bulunan   11000 m2 kapalı alanda palet kapasiteli depolama alanımız vardır.


Araç takip sistemi ile araçlarımız online olarak takip edilebilmektedir. Şoförlerimiz Psikoteknik, SRC4-SRC5 belgeleri ve İleri sürüş teknikleri eğitim belgelerine sahiplerdir. Araçlarımızın tamamında ADR ekipmanları ve tehlikeli madde taşıma sigortaları mevcuttur ve kontrolleri düzenli olarak şube yetkilileri ve Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanımız tarafından yapılmaktadır. Personelimizin eğitimleri düzenli olarak İş güvenliği uzmanımız tarafından yapılmakta ve periyodik olarak denetlenmektedirler. Şirketimizin Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen L1 ve K1 yetki belgelerine sahiptir.


L1 Yetki Belge No  : İST.U-NET.L1.34.350

K1 Yetki Belge No : İST.U-NET.K1.34.89820


Şirketimiz, Esenyurt/İSTANBUL, Gebze/KOCAELİ ve Kapaklı/TEKİRDAĞ Bölgelerinde Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.


Esenyurt Şube Tehlikeli Madde Faaliyet Belge No : İST.U-NET.TMFB.34.37019

Gebze Şube Tehlikeli Madde Faaliyet Belge No     : İST.U-NET.TMFB.34.47293

Kapaklı Şube Tehlikeli Madde Faaliyet Belge No   : İST.U-NET.TMFB.34.47351

 

Dağıtım satışın tamamlayıcısıdır, doğru ve uygun zamanda yapılmayan dağıtımlar, satış sonrası büyük sorunlar çıkarabilmektedir. Müşterilerimize güvenli, hızlı ve daha ekonomik hizmet vermeyi kendisine prensip edinmiş olan firmamızın butik hizmet vermekte olup çalıştığı firmaların bir alt departmanı gibi hareket etmektedir.